WESOŁYCH ŚWIĄT!

24 gru

Drodzy Rodzice!

Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy,
Dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory.”

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas w ciągu roku – niecierpliwie wyczekiwany przez dzieci, okupiony godzinami przygotowań – poszukiwaniami idealnych prezentów, szykowaniem wigilijnych potraw, a wszystko po to, by ten jeden wyjątkowy wieczór wniósł jak najwięcej radości i magii w życie każdego z nas.

Chcielibyśmy życzyć Państwu, aby ten czas rzeczywiście był wyjątkowy – pełny ciepła, serdeczności i rodzinnej bliskości, o które często trudno w ciągu roku ze względu na odległości dzielące wszystkich krewnych. Mamy nadzieję, że po intensywnych przygotowaniach przyjdzie również dla każdego z Państwa czas na odpoczynek i chwilę wytchnienia od codziennych obowiązków.

Życzymy również, by nadchodzący Nowy Rok obfitował w radosne momenty, okazje do rozwijania się, realizowania swoich pasji i by przyniósł dużo pozytywnej energii, zapału do działania.

Chcielibyśmy także podziękować Państwu za wsparcie, które od Państwa otrzymujemy, za zaangażowanie w życie drużyny, za wiarę w nas i wybaczanie drobnych błędów.

Kadra 1 Drużyny Harcerskiej „Knieja” i
101 Drużyny Starszoharcerskiej „Altair”